Sinema Salonu Tadilatı ve Tasarımı

Sinema salonu tadilatı ve tasarımı konusunda, aydınlatmadan oturma yerine ekipmana kadar birçok detay var. Doğru yenileme seçeneklerini seçmek, sinema salonunuzun düzgün çalışmasını sağlayacak ve ayrıca müşteriler için daha çekici hale getirecektir. Burada, eski bir sinema salonunu yenilerken ve modern bir şahesere dönüştürürken göz önünde bulundurulması gereken en önemli hususların bazılarını gözden geçireceğiz.

 

Sinema Salonu tadilatı ve tasarımı yenileme adımları

  1. Bina mekaniğinin düzgün çalıştığından emin olun. Elbette, boruların, su ısıtıcılarının ve elektrik sistemlerinin modernize edilip edilmediğini belirlemeniz gerekecektir. Bu, uzun vadede size para ve zaman kazandıracak işe alım profesyonelleri gerektirebilir.

 

  1. Sinama salonunuzun yolcu yükü, yangın güvenliği ve aydınlatma sistemleri gibi şehir yasalarına uyduğundan emin olmak için İSG kurallarına bakın. Sinama salonu ayrıca çıkış yolları, çıkış işaretleri ve engelli erişimi için gerekli kurallara uymalıdır. Bu İSG kurallarına uymamanız belirli onarımları garanti eder.

 

  1. Lisansları ve izinleri alın. Sinama salonunuzu açmadan önce, özellikle orada ek etkinlikler yapmayı planlıyorsanız, belirli lisanslara veya izinlere ihtiyacınız olabilir. Tüm evraklarınızı sıraya koymak, yeni tiyatronuzu yerinizden çıkarmak için çok önemlidir.

 

  1. Dış kısmı onarın. Bu, yeni işaretlerin boyanmasını ve kurulmasını gerektirebilir veya eski vintage işaretlerini korumak istiyorsanız, onları yenileştirebilirsiniz.

 

  1. İç mekanı onarın. Tuvaletleri, snack bar alanını ve oyun salonu alanını (varsa) temizlemek ve muhtemelen yenilemek isteyeceksiniz.

 

  1. Teknolojiyi güncelleyin. Projektörünüzü ve ekranlarınızı büyük olasılıkla güncellemeniz veya onarmanız gerekecektir. En uygun fiyatlı seçenekler için çevrimiçi arama yapabilirsiniz.

 

  1. Koltukları değiştirin. Koltukların güncellenmesi önemlidir, özellikle eski koltuklar rahatsız edici veya yapışkansa. Unutmayın, kaliteli sinema salon koltukları, sinema salonunuza daha fazla iş getirebilir – çünkü 2 saatlik uzun filmi boyunca peluş, iyi tasarlanmış yeni bir koltukta oturmaktan kim hoşlanmaz ki ?

 

Detaylı bilgi ve tekliflendirme için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

WhatsApp WHATSAPP CONTACT