Sahne Perdesi Montajı ve Kurulumu

Galasahne 10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile yetkin ve geniş ekibimiz, hem küçük hem de büyük ölçekli pojeler için sahne perdesi montajı ve kurulumu hizmeti ile beraber ürün tedariğini de sağlar.

Sahne Perdesi Montajı ve Kurulumu

Okul ve kolej konferans salonları, tiyatro salonları, halka açık arenalar ve talep edilen yerlere sahne perdeleri yerleştirmek için hizmet veriyoruz. Şirketimiz bünyesinde iç tasarımı, makine mühendisi ve teknisyenlerimizden oluşan uzman ekibimiz sizin farklı kumaş ve dekor taleplerinize uygun seçenekleri sunacaklardır.

Stoklarımızda sahne perdesi için oldukça geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır.

Montaj ekibimiz sahne perdesi, pencere işleme ve perde pisti kurulumları konusunda deneyime sahiptir. Böylece, sipariş üzerine yapılmış perdelerinizin tasarımı, üretimi ve montajı konusunda size kısaca rehberlik edebiliriz. Perde rayları ve arma sistemi için, bütçenize uygun hem manuel hem de motorlu sistemlerimiz de mevuttur.

Ayrıca kurulumun ardından hizmetimiz devam ediyor. Müşterilerimiz ile temas halindeyiz, Yangına dayanıklılık, bakım ve onarım için kurulum sonrası servislerimiz devam etmektedir.

Bizim ile iletişime geçip detayları konuşabiliriz.

WhatsApp WHATSAPP CONTACT